Şartlar ve Koşullar

Koşullar ve şartlar

"http://cinselliksaglik.org" websitesine erişerek ve onu kullanarak, aşağıdaki koşulları ve şartları kabul etmiş sayılırsınız:

Bu web sitesinin her sayfasının ve sayfa gruplarının içeriği, içeriğin düzeni ve seçimi, aksi belirtilmedikçe, tümüyle “Cinsel Saglık Hattı Online Satış Sitesine” aittir.

Her hakkı saklıdır.

Kişisel kullanım için bilgisayarınızda Cinsel Saglık Hattı Online Satış web sitesinden alıntılar saklayabilir ve bunların kopyalarını yazdırabilirsiniz. Bu sitenin, “Cinsel Saglık Hattı Online Satış  Sitesi “ yazılı izni olmaksızın, tamamen veya kısmen, herhangi başka bir biçimde kullanılması, çoğaltılması, çevrilmesi, uyarlanması, düzenlenmesi, değiştirilmesi, dağıtılması ve saklanması yasaktır.  Cinsel Saglık Hattı Online Satış ve bağlı kuruluşları, sitemize erişmenize aracı olan websiteler ve sitemizdeki linklerden ulaşabileceğiniz websitelerin içeriğinden sorumlu değildir.

 Güvenlik Politikası 

 "http://cinselliksaglik.org" web sitemize yapılan tüm ziyaretlere, hizmet ve ürünlerimize gösterilen ilgiye değer verir.

Sitemize yapılan tüm ziyaretleri güvenli hale getirmeye ve kişisel bilgilerinizin güvende olmasını sağlamaya çalışıyoruz. Bize sunulan her türlü kişisel bilgi, size yardımcı olmamız için kullanılır.

Bu bilgileri kullanma yöntemlerimiz:

Bilgiler, bilgi taleplerini yerini getirirken ve ilgili bilgiyi verirken, bize yardımcı olmaları için toplanır ve saklanır. Sitemize yapılan ziyaretler, sitemizin hangi bölümlerinin ziyaretçilerin daha çok ilgisini çektiğini görmek ve değerlendirmek ve gelecekte bilgilerimizi bu ilgiye daha uygun hale getirmek için takip edilir. Websitemizi ziyaret edenlerden edindiğimiz hiçbir bilgiyi satmıyoruz.

Yasal Sorumluluk

Web sitemizde doğru ve eksiksiz bilgi sağlamak için her türlü çaba gösterilmiştir.  Bununla birlikte, genellikle kısa zaman süreleri içinde yüklenen binlerce doküman göz önünde bulundurulduğunda, hiçbir hata olmayacağını garanti etmek mümkün değildir. "http://cinselliksaglik.org" bu web sitesinin bütünlüğü, yeterliliği veya içeriğinin doğruluğu hakkında hiçbir iddiada bulunmaz, taahhüt veya garanti vermez ve bu web sitesinin içeriğindeki herhangi bir hata veya eksiklik için mesuliyet kabul etmez.

 "http://cinselliksaglik.org" web sitesinin içeriği ve bu web sitesindeki linklerden erişilen diğer websiteleri ile ilgili olarak, “Cinsel Saglık Hattı Online Satış Sitesi” veya bağlı kuruluşları, çalışanları ve anlaşmalı kurumları, üçüncü şahıs haklarının ihlal edilmemesi, unvan ve ticarete uygunluk ve belirli bir amaca uygunluk gibi herhangi bir garantiyi ifade veya ima edemezler, resmen açıklayamazlar. Burada açıklanan herhangi bir bilgi, ürün veya işlemin, doğruluğu, bütünlüğü ve kullanışlılığından, kayıp veya hasarlardan, bilgisayar virüsü taşımadığından, bu bilgi, ürün veya işlemin kullanımıyla kişisel hakların ihlal edilmediğinden, doğrudan veya dolaylı olarak, ne “Cinsel Saglık Hattı Online Satış Sitesi” ne de bağlı kuruluşları herhangi bir yasal sorumluluk kabul etmez.